| AlexisZ a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum va place parul la baieti? (lins de vaca, in sus, cu breton in jos si restul in sus etc) ---

10 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Pleată.

| georgiana999 a răspuns:

Prefer baietii cu parul asimetric, sau doar bretonul asimetric, in parti sa vina 2 suvite in scari, iar la spate sa fie scurt facut tepi ( se vede beton dintr-o parte). :X

| xxDudaxx a răspuns:

Depinde de fizionomie.Mie una nu imi plac pletosii adica parul sa depaseasca lungimea gatului. Trebuie sa te tunzi cum iti sta mai bine. Mie imi plac baietii cu parul nici foarte scurt, nici foarte lung, acum depinde si de fizionomie.Eu spun daca vrei sa te tunzi, studiaza fizionomia unui actor cu care semeni si a carui tunsoare iti place si du-te cu poza la frizer. Succes!

| CandyHearts a răspuns:

Periuta ca in armata... bine depinde si de forma fetei, unora nu le sta bine tunsi periuta, dar oricum e mai bine decat parul lung(gen emo) big grin

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru CandyHearts):

Părul lung...gen emo? Zău?
De exemplu...
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ăsta numai emo nu e.

| CandyHearts a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Bine dar am dat un singur exemplu, si baiatul pe care l-ai dat tu nu are freza emo ci de rockerist big grin, nu?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru CandyHearts):

Rockerist, zici? laughing
Păi tu ai zis,, par lung(gen emo)", ceea ce m-a făcut să cred că tu clasifici băieţii cu părul lung ca emo.

| Metamorphose a răspuns:

Intotdeauna am avut o slabiciune pentru baietii cu parul asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres si http://www.google.ro/......tp?/imgres Dar acum depinde si de cum iti sta bine.

| PotcaPădurii a răspuns:

Lung pan' la fund.

| midu89 a răspuns:

Oricum numai chel sa nu fie sau cu parul f mare...numi plac cei cu parul f lung si cret sau care sil prind intro coada...