| Razvan17Me a întrebat:

Vreau sa imi ziceti si mie pas cu pas cum sa imi fac parul ca in pozele astea: http://imgur.com/a/wqSvh?. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste un pieptene cu care sa-ti ridici parul si sa-l aranjezi treptat in felul in care doresti sa stea. Apoi folosesti fixativul sa fixezi fiecare portiune. Fixarea se face exact dupa ce treci pieptenul prin par.

1 răspuns:
| blablabla1234567890 a răspuns:

Pai poti cauta pe youtube sau poti sa-ti ti multe fire de par in sus si sa-ti dai cu fixativ sau cu gel de par