| MihaelaDart a întrebat:

Cunoasteti grupuri romanesti de pe Facebook unde se discuta despre comandarea cosmeticelor din strainatate si nu numai? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

IHerb Romania, doar despre asta se discuta, dar si pe "Totul despre make-up", "Totul despre beauty" si "Tehnici, trucuri si sfaturi in make-up" daca deschide cineva subiectul

| MihaelaDart explică (pentru anamariarot):

Multumesc pentru raspuns! Incercasem mai multe variante si fara nici un succes, la denumirea asta nici prin cap nu mi-a trecut cu toate ca IHerb tocmai ce-l vizitasem ca si site. Oricum mersi frumos pentru ajutor! :*

| anamariarot a răspuns (pentru MihaelaDart):

Cu drag!