| Pitbullllll a întrebat:

Daca folosesc nuantator pentru par fara a folosi si vopsea cat timp va dura culoarea? Dupa ce am aplicat nuantatorul ca sa tina mai mult pot da si cu vopsea de aceeasi culoare?

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Ori dai cu vopsea, ori cu nuantator. Nu are rost amândouă
Cu nuantator tine cateva spălați
Si sa stii ca daca ai părul închis la culoare nu o sa se prindă orice nuantator sau vopsea

| Dalmore a răspuns:

Daca vrei sa tina culoarea de ce sa te faci cu nuanțator? Vopseste-te direct lol.

| RigorMortis a răspuns:

Cu nuanțator in presa se șteargă chiar de la prima spălare, mai ales dacă ai parul mai închis și nici nu îți prinde bine pe par, dar așa in mare ti-ar sta in par vreo luna. Vopseaua și nuantatorul nu se combina, trebuie sa alegi una din ele