| Syrten a întrebat:

Dacă mă operez de rinoplastie, medicul face ca nasul să arate bine în raport cu celelalte trăsături sau doar îl subțiază/scurtează?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Il subtiaza, scurteaza, sau ce consideră el ca are nevoie in raport cu celelalte trasaturi

12 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Rinoplastia nu e boala asa cel mult te operezi la nas. Si da, va armoniza nasul cu restul fetei ca sa arate mai bine.

| Goete a răspuns:

Eu am auzit ca cineva s-a dus sa se opereze de peniplastie, si nu i-au scurtat penisul, ci i-au lungit picioarele, la cererea sotiei.

| Speranta12 a răspuns (pentru Goete):

Povestea cu Ciomu e maxima. O stii?

| Goete a răspuns (pentru Speranta12):

Nu. Si sunt fericit asa, fara s-o stiuwinking
Ciomu cu ale lui, Eu cu ale mele. Nici el nu stie povestea mea.

| Speranta12 a răspuns (pentru Goete):

Nu stii de Ciomu? Dar cand ieri te-ai nascut in tara asta? laughing
E doctorul care a taiat sula unui pacient

| Goete a răspuns (pentru Speranta12):

Nu m-am nascut niciodata si nu amntraiy niciodata in tara aceea

| Furnicuta000 a răspuns:

Nasul ti-l modeleaza cum vrei tu. Dar mai mai bine il lasi pe doctor sa decida.

| Speranta12 a răspuns:

Vezi ca nu toti au o viziune buna a ceea ce e frumos. Multe vedete de astea de 2 lei s-au dus la doctori sa le opereze la nas sa apara mai frumoase si aia le-au stricat. Nu orice doctor stie sa armonizeze bine trasaturile feței. Si de obicei aia care stiu si au un ochi bun sunt scumpi si nu ii gasesti in orice oras in orice cabinet. Ai grija sa nu devii mai urata decat te consideri acum

| Goete a răspuns (pentru Speranta12):

Bucura-te de viziunea ta de "frumos" si de vedete operate si photoshop. E ceea ce vor de la tine, sa iti cheltui banii convingandu-te ca nu te-ai nascut frumos/frumoasa, ca ai nevoie de operatii, de creme, de vopsele.
Fa-ti un nas mai frukos si spune-i mamei tale - nu lui Dumnezeu - ca e o incapabila care te-a facutmcunnas urat, ca nu s-a uitat la vedete.

| Speranta12 a răspuns (pentru Goete):

"Fa-ti un nas mai frukos si spune-i mamei tale - nu lui Dumnezeu - ca e o incapabila care te-a facutmcunnas urat, ca nu s-a uitat la vedete."

- Bree ai luat-o pe aratura puțin? laughing
Scrie-i aleia de-a pus intrebarea, nu mie rolling on the floor

| Goete a răspuns (pentru Speranta12):

O mai ia unul si pe aratura...
Scuze

| Ralena a răspuns:

Face cam ce vrei tu daca e incompetent si ce considera el ca se potriveste daca are curaj si risca sa iti piarda banii. Din pacate am vazut prea multe "nasucuri" care arata toate la fel, sunt in totala discordanta cu restul trasaturilor fetei si parca le trage in sus partea de jos a fetei. Dar sunt mici si dragute si arata toate la fel. Nu conteaza ca in jur au si o fata nepotrivita happy. Sa ai grija ca nu mai poti sa il pui la loc.