| faustino a întrebat:

Doresc sa ma tund capac dar problema este ca sunt in Italia si nu gasesc imagini cu tunsori de genul acela vreau si eu imagini cu tunsori sa le pot baga pe telefon si sa i le arat frizerului. Multumesc anticipat dau funda celui care imi da cele mai multe imagini

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Am gasit asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau poti sa ii zici ca vrei mai jos sa fii tuns mai mult, si sus sa iti lase :-? adica ii explici pur si simplu cum este aceasta coafura. Sau poti cauta pe Facebook poze de-ale prietenilor tai care au aceasta coafura si ii arati! :*