| StelistulBrailean a întrebat:

Problema mea este urmatoarea:mereu cand ma duc la frizerie nu reusesc sa ma tund cum imi doresc,ar trebui sa salvez o poza pe telefon si sa i-o arat frizerului, adica voi faceti chestia asta, nu vreau sa se uite oamenii aia la mine gen "WTF?".

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu este nimic ciudat în asta.
Sunt persoane care vin şi cu reviste să-i arate stilistului tunsoarea pe care o vor.
Poţi aduce o poză pe telefon, o revistă, un ziar, sau orice altceva unde ai găsit tunsoarea pe care ţi-o doreşti.
Nu ai de să te ruşinezi. Nu este absolut nimic anormal.
Pa-pa.