| Laco a întrebat:

Dupa cum se pare a venit vacanta si am decis sa-mi schimb frizura. dupa cum la scoala nu ma lasa cum voiam eu, m-am dus la salon si m-am tuns exact asa http://www.google.ro/......tp?/search La salon mi l-a facut sa stea exact ca in poza dar eu nu pot sa mi-l fac..nu sta "ravasit" sa zic asa..cum pot sa-l fac :o3? Nu mi-am dat deloc cu spuma sau ceara pentru ca am prieteni care si-au dat si au facut matreata, dar o sa incerc si eu pentru ceva timp pana se invata parul asa. HELP :d

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

Incearca sa iti amintesti cum au procedat si ce produse au folosit cei de la salon cand ti-au aranjat parul.
Dupa dus, usuca-l in pozitia dorita pentru a il "invata" cu timpul sa stea asa, si daca simti totusi ca este necesara spuma/ceara/gelul nu o aplica si la radacina firului de par, asa nu ar trebui sa faci matreata.
Bafta! happy

| SilviaxD a răspuns:

Gel >. <.