| soloangel01 a întrebat:

Vi se pare corect sa mi se interzica de director sa mai vin la scoala cu o freza de genul https://www.google.ro/......ps?/search de ce ne-ar interzice sa venim asa la scoala?

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Profii astia sunt atat de inapoiati sad Chiar nu inteleg care e treaba lor cu parul nostru sau cu hainele atata timp cat nu facem nimic rau. Mie chiar nu mi se pare nimic rau la asta sad

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E o freza frumoasa dar daca ti-ai facut si creasta nici eu nu te-asi primi.

| soloangel01 explică (pentru Salontanul):

Nu ti-am cerut parerea de freza....si nu mi-am facut creasta, e ceva de genu ca in poza!

| Salontanul a răspuns (pentru soloangel01):

Cum nu mi-ai cerut parerea? Pai atunci de ce ai postat? Nu stii ce faci?

| soloangel01 explică (pentru Salontanul):

Te-am intrebat daca ti se pare corect sa mi se interzica asa ceva... poza era optionala!

| Salontanul a răspuns (pentru soloangel01):

Este normal sa vii la scoala decent si nu ca dracu'. Daca crezi ca o creasta de cocos e importanta lasa scoala si du-te. Daca crezi ca invatatura e mai imortanta, invata si sa fii decent si nu aratand ca o sperietoare de ciori. Asta este de cand lumea si sa speram ca va fi. Il felicit pe acel director.

| Axys a răspuns:

Directorul ala e cam bolnav cu capul fa-ti transferul ca nu o sa stai sa suporti toate figurile lor

| AndyLavy a răspuns:

E absurd.dar ce sa le faci. unii chiar exagereaza in aplicarea regulilor..si eu am patit de multe ori sa mi se interzica tot felul de chestii.dar asta este. daca la conducere se afla niste dobitoci..trebuie sa respectam aceste reguli.