| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!
E bun epilatorul pentru indepartarea parului facial mai exact mustacioara? ...nu aduceti vorba de ceara am piele foarte sensibila ma irit foarte usor sad

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Daca ai pielea sensibila inseamna ca nici epilatorul nu este bun pentru a epila o asa zona sensibila, incearca crema depilatoare speciala sau cu penseta.

| ElleAhx a răspuns:

Nu am incercat niciodata cu epilatorul, insa cunosc mai multe fete care isi iau mustata asa si au zis ca e destul de eficient si nu doare foarte rau.