| anonim_4396 a întrebat:

Imi place sa ma imbrac la moda.Pentru voi conteaza moda? Pune-ti niste imagini cu stilul de haine care va place.O sa-l incerc pe cel mai frumos. Funda:33

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Moda e pentru oameni fara gusturi si pareri proprii, pentru oameni ce traiesc asa, in turma.
N-o sa inteleg vreodata de ce cineva ar vrea sa se imbrace intr-un anumit fel numai pentru ca e la modastraight face

| iDangerous a răspuns:

Să fii la "modă" înseamnă să vezi clone la orice colţ de stradă. Prefer să mă îmbrac cum mă duce pe mine capul. Dacă îmi place ceva îl i-au, chiar dacă e din cel mai ieftin magazin sau din cel mai scump.