| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
În legătură cu chestii...
Rinoplastia:
- de la ce vârstă se poate face
- cât MM se pot lua din nas
- e ok dacă fac rinoplastie la vârsta de 18 ani ca băiat și care ar fi șansele să mai crească după operație
- cat costă
Deviație de sept:
- se poate face odată cu rinoplastia și dacă da ar mai costa alti banii in plus pe langa rinoplastie
- daca îmi voi face deviație de sept voi mai sforarii

2 răspunsuri:
| MrAM a răspuns:

Costa in functie de ce interventie ai nevoie si cat de complicata e procedura. Depinde si in ce țara vrei sa o faci. Si da e oky sa o faci la varsta de 18 ani.
Costurile variaza intre 3 si 20k din cate stiu. Corectia deviatiei de sept se numeste Rinoplastie sau interventi chirurgicala ce modifica nasul.

| Editocroci a răspuns:

Nu face nici o operație, sunt riscante. Acceptă-te aşa cum eşti. Eşti OK.