| DirviziuQ a întrebat:

In primul rand imi cer scuze daca aceasta nu este categoria potrivita. Luni vom face pozele de albun in natura, si nu am nicio idee cu ce sa ma imbrac. Desi ma gandesc de cateva zile bune, nu am habar. Va rog sa ma ajutati cu cateva idei. va multumesc mult! happy

5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

O camasa nu foarte formala, insa eleganta si niste pantaloni de culoare inchisa(nu blugi) ar fi ideal.

| cookie01 a răspuns:

Cum sedinta foto va avea loc in natura, trebuie sa te asortezi cu anotimpul. Poarte culori mai reci (maro, crem, negru). Tinuta o poti asorta cu o geaca de piele sau cu o bluza tricotata. Am citit ca sunt acum la moda panatlonii biker.

| Painkeeper a răspuns:

O sedinta foto in natura trebuie insotita de o tinuta naturala. Am cateva sugestii:
1. Poarta niste blugide culoare mai inchisa, cat se poate de simpli, niste bocanci stil army sau niste pantofi din piele/imitatie de piele maro, un maiou/tricou alb, pe deasupra o camasa rosie desfacuta pana in zona bustului sau neincheiata la nasturi, in carouri si o geaca de blug sau de scai, maro. Poti adauga o esarfa sau un fular crem.
2. Poarta o camasa cu un pulover pe deasupra, cu blugi stretch si pantofi clasici. De obicei, aici nu este nevoie de accesorii, dar poti folosi un ceas clasic.
3. Poarta un sweater, niste blugi sau pantaloni stretch, niste bocanci army si o jacheta de blug. Accesorizeaza cu un fes lasat la spate.

| AlessandraMiha a răspuns:

Bunahappy
Pai...Ai putea sa porti o jeaca neagras au maro,niste blugi sau colanti asortati,niste bascheti(conversi) sau adidasi,chiar pantofi(depinde cum este vremea afara) si ar fi dragut daca ai purta o bluza cu un mesaj de exemplu; ''Iubim natura'' sau ''salvati natura'', ''natura este prietena noastra'',etc. Sau,dac anul iti ajunge timpul,poti purta o bluza normala,cu un imprimeu.
In caz ca este o zi mai calduroasa,poti purta si o rochita portocalie sau crem,cu un blazer asortat si pantofi,accesorizate cu bratari, cercei, lantisoare.
Sper ca te-am putut ajuta, mult succes, o zi bunahappy

| Rebeca1234567 a răspuns:

Blugi negri :X Camasa in carouri :X sunt nebuna dupa hainele astea =]]
Sau un hanorac ceva. dragut, cu blugi si tenisi