| Anailyn a întrebat:

Peste cateva zile trebuie sa imi fac prima sedinta foto pentru album (sunt clasa a XII a ) si grupa noastra a ales peisaje in natura, mai exact cascade, rauri si tot ce mai tine de natura, dar problema se pune in felul urmator...cu ce ma imbrac? Va rog sa ma ajutati ca nu am nici o idee si poate ma puteti ajuta voi, v-as fi tare recunoscatoare! :*Funda (scuze de categorie )

1 răspuns:
| Gavrila_Andreea_1990 a răspuns:

Va inbracati cu o bluza neagra stralucitoare si cu blugi negri