| frumusik18 a întrebat:

Peste cateva zile este majoratul unei pritene! suneti-mi si mie niste idei de pedepse sau jocuri pr ea nu am nici o idee straight face [ scuze categoria] dau funda la cele mai amuzantebig grin

4 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Tu iubita da proasta esti.
Asa se dau la majorat. PEDEPSE!

-sa-si scrie varsta cu fundul pe perete
-sa striga in gura mare "sunt majora nu mai sunt mica, de acum pot fi mamica"
- sa imite pe cineva insuportabil
- sa zica cate un defect pentru fiecare invitat
- sa isi ceara scuze in genunchi de la parinti pentru tot ce va face de acum in colo
- sa se sarute cu cineva 18 secunde
- sa fie legata la ochi si sa ghiceasca baiatul care se pune in fata ei
- sa se pupe pe gura cu o fata

| cosmin_6815 a răspuns:

Adui un baiat in camera ei o sa-i placa

| iubita_7611 a răspuns:

La majorat? jocuri? copilareli din astea...doamne =]]. faceti si voi ceva firesc pentru varsta voastra oh go on

| AgVIP a răspuns:

Ce va mai placelaughing))))))