| TechnoCocktail a întrebat:

M-am tuns de curand, iar frizerul m-a filat mult prea mult. mi se rarise parul de la placa iar el m-a mai filat si acum am bretonul intr-o parte cu cateva fire parca nici n-ar fi. iar perciunii la fel. ce pot face sa fie des ca inainte? Deja ma dau cu ulei de ricin noaptea si il las pana dimineata in fecare noapte. C-as mai putea face si in ce combinatii as mai putea utiliza uleiul de ricin. Vreau doar sa am parul des ca inainte. Multumesc! Funda!winking P. S. nu o sa mai folosesc placa ceva timp

Răspuns Câştigător
| Creionelroz777 a răspuns:

Incalzeste putin uleiul de ricin inainte sa te dai cu el. Aplica-l prin miscari circulare. Peste o luna vei vedea rezultate. Mai poti incerca produse pe baza de petrol. Gerovital este bun.

2 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Asa mi-a facut si miecryingsunt niste prosti frizerii astia!
Uite o masca:
Ulei de ricin ( 1 lingura par scurt, 2-par mediu)
Galbenus de ou (1 par scurt-2 par mediu)
Ulei de masline extravirgin(1 lingura par scurt-2 par mediu)
De 2 ori saptamana/3-4 ore dupa care spalat...mie mi-a mers!

| 22Stefan06 a răspuns:

Renunta la freza de emo si la indreptatul parului cu placa.