| I3oLLinG3r a întrebat:

Maine am balul bobocilor, am facut ceva cumparaturi si am nevoie de ajutorul vostru in situatia urmatoare : O sa port papuci gen bleu marin, pantalonii la fel, camasa violet cu mansete crem-maro ceva in gen si cureau tot crem-maro...

Cu ce ar trebui sa asortez papionul...ce culoare are merge mai bine?

Raspunsul tau aici...

2 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Negru. Îl va scoate în evidenţă şi sigur va arăta minunat.

| SLS a răspuns:

Eu as fi ales rochie pentru bal dar cum nu sunt tu nu gandim la fel.Hmmmm...bleu marin all, ai nevoie de o pata de culoare ceva gen Sunt ca toate celelate, dar am ceva special ce ma deosebeste de restul', rosu as zice ar fi o excelenta pata de culoare.