| jolidon12 a întrebat:

Maine am balul bobocilor si ma gandeam sa asortez o rochita neagra cu niste pantofi crem sau verzi? E ok sau arata ca naiba?

7 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Negrul merge la orice. Deci ambele culori sunt potrivite, alege-o pe care-ti place tie mai mult.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Eu zic sa alegi pantofii crem, nu cei verzi. Se asorteaza mai frumos cu cei crem. Baftawinking fundita puppy dog eyes?

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pe cei cremi. Sau daca nu esti convinsa imbracate cu cei cremi mai intai cu rochia, apoi iai pe cei verzi si vezi, cum iti sta mai cool.Succes!

| stefania94 a răspuns:

Crem! Cremul se asortează cu orice!

| alexia222 a răspuns:

Eu cred ca pantofi crem

| Brunette67 a răspuns:

Negrul se asorteaza cu orice. Dar din moment ce ai rochita neagra si pantofii crem/ verzi ar fi aiurea să ai o geanta mov de ex laughing Ia-ti pantofii de aceeasi culoare cu geanta ca se asorteze cu ceva sau un accesoriu. big grin :*

| Mariancs a răspuns:

Eu cred ca niste pantofi crem ar fi mai frumosi cu rochia neagra acum e alegerea ta eu ti-am spus parerea.