| I3oLLinG3r a întrebat:

Maine am balul bobocilor, am facut ceva cumparaturi si am nevoie de ajutorul vostru in situatia urmatoare : O sa port papuci gen bleu marin, pantalonii la fel, camasa violet cu mansete crem-maro ceva in gen si cureau tot crem-maro...
Cu ce ar trebui sa asortez papionul...ce culoare are merge mai bine?
Funda!

1 răspuns:
| noyana a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui ca papionul sa fie o culoare ceva tot gen bleu marin pentru a se putea asorta cu pantalonii...