| Giurgiuvesti a întrebat:

Maine o sa ma duc sa ma tund. Nu stiu exact cum sa-i zic ce numere sunt pentru frizura. Eu vreau sa ma tund in felul asta: in parti scurt(nu chel) si pe centru putin mai lung decat in parti(nu exagerat de lung) doar sa se observe diferenta si sa pot sa mi-l dau imtr-o parte cand creste destul de mult. O seara buna

Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Spune-i sa te ia pierdut in parti cu 1 sau 2, depinde cat vrei si sus sa ti-l mai scurteze daca e prea lung ( o sa-ti arate ea cam cat vrei si tu ii zici daca e ok sau nu, sa-ti mai ia sau nu ) fiindca se vede urat daca e lung si sa ti-l fileze.

1 răspuns:
| CatalinaMariaa96 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa te tunda 1 cu 2. si daca il vrei chiar mai lung pe centru, 1 cu 3