| Pustiu_Stefy_1997 a întrebat:

merg luna viitoare la o nunta si m-am saturat de "costumul traditional"laughing si nu stiu cum sa ma imbrac. Mi-am luat niste pantaloni negri, gen stofa dar sunt asa mai sport. Ce pantofi(tenesi, pantofi, adidasi laughing ) ar merge si camasa cravatastraight face+ k nu vreau sa port pantofi. ceva poze sa le arat si alor mei ca se poarta si tenesi la nunta big grin sau na... ceva de genu. va rog. am 15 anihappy si sunt Baiatlaughing

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tenis porti cand iesi in oras, la nunta porti pantofi ca nu mori cateva ore cu pantofi.