| barosanu69 a întrebat:

Pentru cei care se pricep la modă! Sunt baiat, Am 20 de ani, 1.72 cm si 55 kg. Saptamana viitoare urmeaza sa ma duc la o nunta si nu stiu cum sa ma imbrac. As vrea sa imi iau niste pantofi vișinii, pantaloni negri sau gri iar camasa alba simpla. Credeti ca e bine? Aveti voi alte recomandari? Mi-ar fi de mare ajutor. Va multumesc!
*daca puteti sa imi atasati poze sau linkuri ceva... happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da e ok dar pantalonii sa fie negri, nu gri. Si pune si un papion visiniu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca mergi la nunta, poate iti cauti un costum complet.
Exceptie fac nuntile de la tara, unde poti sa mergi doar in camasa.
Pantofii visinii nu merg la tinuta de nunta. De preferabil, cei negri!