| coooooo a întrebat:

Buna,De ceva vreme ma dau cu o masca de ulei de masline,ulei de ricin galbenusi de ou si miere.Mie mi se pare destul de buna, dar ca sa am rezultate mai bune (eu doresc rezultate in cresterea parului) am inteles ca trebuie sa dorm noapte cu ea.Asta vreau sa fac astazi doar ca nu sunt sigura daca pot sa aplic masca pe parul uscat.Nu as vrea sa dorm cu el umed deoarece risc sa racesc ..Deci ce parere aveti, Pot aplica masca pe parul uscat?

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Masca trebuie aplicata doar pe parul uscat inainte de spalarea normala

| lavida a răspuns:

Trebuie sa o aplici pe parul uscat inainte cu 2 ore de a face baie...nu trebuie sa dormi cu ea in cap...

| coooooo explică (pentru lavida):

Pai daca dorm.ce se poate intampla?

| lavida a răspuns (pentru coooooo):

Nu stiu sigur, dar eu nu as face asta in locul tau