| AdZi a întrebat:

Saptamana aceasta o cunostinta are majorat si as vrea sa stiu cu ce sa ma imbrac?! Am o idee, dar nu stiu daca e buna: tenisi, pantaloni de stofa, camasa, (cu/fara vesta). Vreau sa-mi dati alte cateva idei si sa-mi spuneti daca a mea e buna. Mentionez sa spun ca nu mi-au plcut niciodata pantofii, si ca sunt baiat. big grin

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu prea merg pantalonii de stofa cu tenisi si camasa.Cel mai bine merge o tinuta casual, simpla... tenisi, blugi(nici foarte eleganti dar nici rupti sau cu gauri) o camasa purtata lejer, desfacuta la gat, nici foarte eleganta...
Oricum ce conteaza e sa te simti bine.