| kidDu_6567 a întrebat:

Saptamana trecuta am hotarat sa imi fac niste suvite, am facut cu vopsea dar diferenta nu se vedea iar dupa am dat cu decolorant. si nu mi.a placut deloc erau prea accentuate. apoi m.am vopsit la culoarea mea naturala a parului iar dupa 3-4 zile au inceput sa imi reapara suvitele decolorate.ce as putea face? Sa ma vopsesc iarasi?

1 răspuns:
| Meeela a răspuns:

Da. putin mai inchis sa nu-ti mai apara iar dupa o perioda te poti vopsi culoarea ta naturala