| Robert478 a întrebat:

scuze ca pun intrebarea aici dar din cate vad e cea mai populara categorie, cum as putea sa imi fac aceasta frizura http://images5.fanpop.com/image/photos/25800000/The-Elev enth-Doctor-the-eleventh-doctor-25872118-500-333.jpg

4 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Iti lasi parul sa creasca daca nu cumva ai marimea potrivita, il dai intr-o parte si apoi ti-l dai cu gel si fixativ.

| macktk a răspuns:

Te invat eu. Iei un topor si mergi la padurar, si ii spui sa te ia depes.winking Si scurt in lateral, dar sa nu cioparteasca urechile, spui ca de substanta cenusie nu iti pasa... Stie el ce are de facut.

| Robert478 explică (pentru macktk):

Decat sa raspunzi aiurea mai bine nu raspunzi.

| macktk a răspuns (pentru Robert478):

Pai daca tu traiesti intr-o lume anime, ce raspuns ai vrea sa iti dau? Te deranjeaza parul asa cum e el acum? Sau ce s-a intamplat? Maine poimaine o sa intrebi cum faci sa iti curga sange din ochi asa ca la personajul respectiv.winking Toate bune.