| Adeniy a întrebat:

Spune-ti-mi si mie daca Kurtos Kolacul ingrasa? Daca mananc jumatate oare ingrasa? N-am mai mancat de vreo 3 ani si acum m-a apucat o pofta...

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Daca mananci o data iti dai seamaaa ca nu o sa te faci ca un balon asa...imediat ce-l termini.Ideea e sa nu faci excese si sa nu devina un obicei.

| different a răspuns:

Orice aliment ingrasa mai mult sau mai putin. Deci da ingrasa dar nu strica daca mananci putin. Mai rau e daca ramai cu gandul la el.

| justadream94 a răspuns:

De ingrasat nu te ingrasa nimic daca mananci 1 singura data..sa nu exagerezi cu imic niciodata..si daca ai temeri ca te ingrasi foarte repede iiti recomand mult sport, este foarte bun mai ales dimineata sau pe stoacul gol..recomandat pentru toti sunt alergatul, inotul si nu numai.