| Ceriik a întrebat:

Oare are ceva daca mananc o punga de Lays cu barbeque ca mi s-a facut pofta rau de tot.N-am mai mancat de jumatate de an, iar cand mancam eram plina de celulita.Acum numai am aproape deloc.

9 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

N-are nimic straight face

| 21ndstillachild a răspuns:

Eu mananc cate 3 pungi de 140 odata

| CamiiBăă a răspuns:

Nu nu are nimic.

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Daca nu ai vrea sa o mananci dar totusi pofta e prea mare, inlocuieste-o cu niste cartofi prajiti.Dar n-are nimic daca mananci o punga da Lays.

| adelinna21 a răspuns:

Poti sa manci linistita.iar de celulita scapi prin sport foarte repede.nu trebuie sa te abtii

| sorayna a răspuns:

Daca faci miscare si bei multa apa nu e nici o problema! Si eu mananc Lay's ca nu ma pot abtine...dar fac sport si beau apa, cam 2 litri pe zi

| sorayna a răspuns:

Ei, acum si se sa facem, sa mancam numai salata si morcovi ca iepurii? Si mie imi place sa mai rontai cate o punga de Lay's....nu de asta e lumea grasa. Sportul e secretul nr 1 al siluetei!

| madylicious a răspuns:

N are ce rau sa ti faca insa fii atenta pe viitor! acum mananci o punga de pofta dar sa nu devina obiceiwinking take care si vezi ce faci :*

| CeceTv a răspuns:

Stai foarte linistita! Mananci o punga de pofta.Dar doar una apoi va deveni foarte greu de scos din minte! Si plus ca vei face din nou celulita!