| Clauuuudia a întrebat:

Buna:* ce mancaruri imi recomandati si mie? din cauza caldurii nu mai am pofta de nimic. dati-mi si mie niste idei sau spune-ti-mi ce ati mancat voi sau ati vrea sa mancati...si daca se poate fara carne pentru ca eu nu prea mananc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! O salata de fructe te racoreste pe vremea asta.happy Incearca niste clatite, pandispan cu caise si manance multe fructe si legume.Pe vremea asta ai nevoie.

| patriiiii89 a răspuns:

Mai ales ca e vara si e f cald iti propun sa mananci o salata de frcte sau legumee :*** baftaa

| Hillfiguz a răspuns:

Saliu happy da-mi add la id hillfiguzzz si iti pot da mai multe sfaturi despre nutritie. asa cum ti-am mai spus, chiar nu fac misto, ma pricep la asta si n-am mancat pe nimeni. vorbesc serios happy

iti recomand salatele combinate - poti incerca combinatia de ton din conserva cu morcov si morcov ras cu zeama de lamaie stoarsa peste happy