| Ch3ls3a91 a întrebat:

Salut Tpu..stie cineva niste metode naturiste sau ceva pentru barba? Sa fie mai deasa, am lipsuri.
FUNDA!

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ulei de ricin, măsline sau cosos face minuni! Doar dacă le folosești deși și în timp apar rezultate

| Ch3ls3a91 explică (pentru SilentRain):

Am folosit ulei de ricin, dar nu prea a dat rezultate

| Tian44 a răspuns:

Poti comanda testosteron care ajuta la asta sau poti lua din alimente doze mari de zinc si potasiu care ajuta la formarea testosteronului, in rest nu prea ai ce face, e genetic. cam 50% din barbati au barba si restul nu prea sad eu n-am.

| Ch3ls3a91 explică (pentru Tian44):

Mi e frica cu testosteron pentru ca automat îmi va creste par pe tot corpul.

| Tian44 a răspuns (pentru Ch3ls3a91):

Eu nu stiu alta solutie tongue