| jagaaaa a întrebat:

Saluut- Vreau sa stiu ce metode pot folosii sa am si eu o barba mai deasa. (am barba dar este rara)
Am auzit ca daca te razi contra va creste mai deasa, ce credeti?
Ms mult!

Răspuns Câştigător
| Kr5 a răspuns:

M-am ras eu si normal si contra si intr-un picior si nu a crescut mai deasalaughing am citit insa pe net ca daca te duci la doctor parca dermatolog iti va spune el ce si cum... zicea un baiat intr-un articol ca s-a dus la doctor si i-a dat o alifie sau pnm medicament s-a dat cu el pe fata si i-a crescut barba deci la doctor... daca te duci anunta-ma si pe mine ce iti zice

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce vrei asta? Sa pari mai matur decat esti? Peste cativa ani, daca se indeseste, va deveni o povara grija sa te razi.

| LolaLollita a răspuns:

Nu cred ca are vreo importanta sensul in care te razi. Pur si simplu asa esti tuhappy nu stiu daca ai ce face in acest caz.

| Valutzzzu a răspuns:

In primulrand cati ani ai si inal doilea de ce iti trebuie o barba mai deasa? ca sa dureze mai mult sa te razi?

| iron2man a răspuns:

Asa se zice ca se indeseste. Dar daca o razi nu se vede daca e deasa sau rara, asa ca nu vad problema. Stai fara barba si gata.