| ralfy123 a întrebat:

sunt baiat si am fruntea lata. Am o problema cu parul straight face propuneri de freza oh go on? am bretonul lung, pana la ochi si in tin intr-o marte in sus, deocamdata :3

2 răspunsuri:
| lionheart13 a răspuns:

Si eu am fruntea lata. Lasa-l sa creasca mai mult, apoi mergi la salon si spune-i sa te tunda in sensul in care vrei sa-ti stea. De obicei, la frunte lata, nu merge sa-l mai dai si in sus. Da-l tot asa, intr-o parte, ar sa nu arate lins de caini. Sper ca te-am lamurit. happy

| FlorinTepes a răspuns:

Dupa parerea mea, asta e cea mai buna https://www.youtube.com/watch?v=T2sTkbQF6Oo