| Daniel235 a întrebat:

Sunt baiat, 14 ani si am zis sa imi las parul mai lung.
Eram obisnuit cu el scurt si o freza tipica, cum era parul asa il lasam dar era scurt. Acum mi-am lasat parul mai lung si mi s-a ondulat, acum m-am tuns si mi se onduleaza la varfuri si urasc asta si nu e chiar foarte lung, il am pana in varful nasului.
Vreau sa il las lung ca am fruntea lata, cum fac sa nu mai stea ondulat?

2 răspunsuri:
| geoshik a răspuns:

Poti sa il dai cu placa de par a mamei tale.Eu sunt fata si am parul ondulat si dupa ce il dau cu placa imi sta parul drept

| Daniel235 explică (pentru geoshik):

Nu am. Si daca ma dau cu placa cat mi-l tine drept?