| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat și am părul destul de mare spun eu și mi se îngrașă foarte, foarte redepe, freza îmi stă bine doar prima zi după spălare a doua zi e acceptabil să zic dar dacă nu m-aș spăla a treia zi ar fi praf.
Ce sa fac!?!
Ma spăl cu syoss clean&cool dar înainte am încercat și wash&go.

2 răspunsuri:
| Dawaker a răspuns:

Pai spala te si tu in fiecare zi, macar seara, sau daca nu vrei sa faci baie, si fugi de apa, incearca sa pui apa intr-o sticla de 2, 5l, intr-un ligheam, si spala te acolo.

| Anonimul6763 a răspuns:

Incearca Nivea ca il folosesc eu si e bun...