| Bobby11 a întrebat:

sunt clasa a -8-a si nu stiu cu ce sa ma duc la banchet, imi puteti da si mie idei? Am 1.75 mai solid, brunet, ochi caprui happy Si sunt genul mai elegant dar va rog nu ma puneti la costum ca o sa rada toti de mine

Răspuns Câştigător
| YourFriend a răspuns:

De ce sa rada de tine? oricum, daca nu vrei la costum ai putea sa porti niste blugi mai inchisi la culoare si o camasa cu maneca scurta sau lunga, depinde cum ti se pare mai bine. Dar nu cred ca o sa rada nimeni de tine daca mergi imbracat la costum... ar rade daca te-ai duce in rochie laughing

| Bobby11 explică (pentru YourFriend):

Oricum eu vreau la costum happy dar m-am gandit si la altceva, blugi conici la gamba cu niste scarpi din piele intoarsa albastrii si o camasa albastra happy

2 răspunsuri:
| Georgescu_Andrei_1997 a răspuns:

Sincer ti-as recomanda un costum conic. Esti elegant si "la moda" in acelasi timp.