| bestofninja a întrebat:

Deci...am in clasa o fata cu parul brunet, ochi caprui si foarte foarte draguta! Ii place foarte mult fotbalul. Vreau sa-i spun ca imi place enrom de mult de ea si ca vreau sa fiu cu ea( sa stau cu ea). Dar nu stiu cum sa-i zic. Imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| metalheart a răspuns:

Daca ii place fotbalul invit-o la un meci amical, vorbiti despre asta, incearca, cum am mai spus, sa va imprieteniti, doar sunteti colegi la urma urmei.

1 răspuns:
| Leaflets a răspuns:

Si ideea lui mathew e buna, dar cred ca ii place sa priveasca fotbalul, din punctul meu de vedere. Poti impusca doi iepuri dintr-o lovitura : cumpara doua bilete la un meci de fotbal si invit-o. Astfel vei si iesi cu ea tongue Succes!