| mary_7018 a întrebat:

sunt in clasa a7a si vreau sa ma tund.im primul rand vrea sa stiu daca sa fiu tunsa in scari sau filat e acelasi lucru?

Răspuns Câştigător
| Ionela_6633 a răspuns:

Nu te pot ajuta foarte bine dar iti pot zice ca ar fi frum tuns in scari...atat:*

2 răspunsuri:
| Kissmeagain a răspuns:

Paiiii...tunsa in scari e tuns in scari.Filatul...ti-l slabeste intr-un fel, asta daca ai parul mai gros.Nu e ca si scarile. Incearca sa iti gasesti o tunsoare dupa fizionomia fetei big grin

| XxRoyalxX a răspuns:

Hm.Filat inseamna drept cu triunghiuri... E cam greu ...Eu mai bine as zice sa faci scurt in fata si lung la spate s-au tuns in scari am doar 2 funde atat si verifica daca nu ma crezi am neaprata nevoie de ele.crying