| GuitaristAna a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj foarte simbolic pentru mine! As vrea sa il fac la incheietura mainii pe interior si este destul de mic(tatuajul este asemanator cu cel al lui JO tot la incheietura). V-as intreba cat de mult doare in acest loc?

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Uite-te pe acest link, mai jos este o imagine cu un corp si zonele colorate in funtie de durere http://www.zmescience.com/science/biology/why-tattoos-hurt/

3 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Succes! Desi te pot asigura ca aproape sigur simbolul nu va mai fi de aceeasi actualitate la fel cum si moda tatuajelor va vira spre altceva.

| dragodana a răspuns:

Salut! Am un tatuaj micut de 14 ani pe omoplatul stang.Un ankh.Inseamna pentru mine acelai lucru ca si atunci cand mi l-am facut.
Partea nasoala la tine e ca-l vei vedea mereu si te vei plictisi la un moment dat.
Cat timp te-ai gandit sa-l faci? 1 an? Ma putin?

| GuitaristAna explică:

Iti spun sigur ca acest simbol ma defineste! Niciodata nu o sa renunt la muzica(asta reprezinta simbolul)!