| anonim_4396 a întrebat:

happy Pentru cei din Galati... As vrea sa va intreb unde mi-as putea face un tatuaj si cam cat ar costa? Stiu ca depinde de cat de mare este tatuajul asa ca va spun ca vreau sa imi fac o inimioara micuta la incheietura mainii... Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Str.Brailei Nr.1, BL.I,Sc.4, Ap.1(vis-a-vis de Hotel Dunarea dupa semafor 20 de m spre Tiglina la parterul blocului, scrie mare CoStea-TaTToo)

| AnneRose a răspuns:

Buna! La Tatoo,e cel mai bun salon pentru asa ceva. Este in centru,vis-a-vis de liceul Cuza, langa Sensiblu. Inimioara o sa coste pana intr-un milion, nu e foarte mult.