| Mihaitsssa a întrebat:

Vreau sa ma tund zilele astea si nu stiu cum.Mentionez ca am fost tuns scurt mereu. Vreau ceva gen scurt in parti si pe mijloc sa pot sa imi ridic parul dar sa nu se vada urat.Astept sfaturi sau cum as putea sa ii spun frizerului
Cel mai util raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| MadalinaAlexandra a răspuns:

Pai fratele meu s-a tuns scurt in parti, si e mijloc l-a lasat lung si acum doar il ciufuleste putin sus si ii sta foarte bine :X Ceva de genul http://www.coafuri-4u.ro/imagini/tunsori%20moderne/tunsori_moderne-22.jpg

1 răspuns: