| sayWhaaat a întrebat:

Vreau sa merg sa ma tund acum si nu stiu cum sa-i spun frizerului ce vreau. In zona asta nu prea merge cu poza si nume de frizuri ca nu inteleg la ce te referi...
Eu vreau sa ma tund astfel incat sa-mi pot ridica parul in sus, mai ciufulit asa, iar apoi dau cu fixativ, dar nu vreau scurt, ci mai degraba mediu. Si mai vreau ca parul in parti sa fie un pic mai scurt decat pe mijloc.
Aveti idee cum ii transmit eu asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Exact cum ne-ai spus noua, incerci sa-i explici si frizerului cum vrei sa te tunda.
Te pup!

| iubesc a răspuns:

Cum ne-ai spus si noua..simplu!

| melysza12 a răspuns:

Pai spune-i sa te tunda mai scurt in parti si de asupra capului sa ti-l lase asa cum seste.