| sorinel98 a întrebat:

Vreau sa-mi pun cercel in ureche stanga. Si nu stiu unde sa-mi fac gaura (acasa sau la doctor ).Si cum imi mai pot da seama daca imi sta bine cu cercel?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

La doctor, evident!

| FanulMeu a răspuns:

In prmimul rand recomand sa iti faci gaura la doctor deoarece pot aparea infecti si alte probleme daca o faci acasa.
poti sa iti pui un cercel cu photoshop si sa vezi cum iti sta.
sau sa te duci si sa cauti un cercel cu magnet asemanator cu modelul pe care il vrei

| uutz a răspuns:

Sunt curioasa daca un doctor o sa iti puna.