| Anca_6780 a întrebat:

Vreau sa imi fac a II-a gaura in ureche, dar nu stiu in care happy:-d. Doare daca imi fac singura gaura? Pot sa imi pun cercel din tinichea?

2 răspunsuri:
| Octa_6104 a răspuns:

Buna! Daca incerci sa ti-o faci singura doare mai tare si risti sa iti infectezi urechea, insa daca mergi in locuri specializate durerea e minima aproape insesizabila si riscul de a te infecta sunt foarte reduse.

| Katalinn a răspuns:

Eu mi-am facut gaura acasa.cu un cercel din tinichea.Tin rana sub control cu dezinfectant si o crema cu antibiotic...pana imi voi cumpara unu cercel de aur sau argint.