| annammaryya a întrebat:

Vreau sa raspundeti doar cei care ati folosit produsul Relaxe and Tone sau stiti pe cineva care l-a folosit.

Deci as vrea sa stiu cam dupa cat timp isi face efect si cati centimetri pierzi cand te dai cu accesoriul de slabit de la Relaxe and Tone.

funda

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

E bun, contra celulitei combinat cu o crema, si iti tonifiaza si putin muschii e ca si cum ti-ai face masaj, doar ca e mai eficient. La slabire nu te astepta, nu ai cum sa slabesti de la el

| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Buna,Relaxe and Tone este foarte bun, l-am folosit si eu si intr-o luna am slabit 5 kg si nu mai am nici celulita,chiar este uimitor,cand am inceput sa ma fac cu el am crezut ca e in zadar, dar dupa o luna am vazut diferenta, ti-l recomand happy funda?hee hee

| Noctzia a răspuns:

Pai la folosit o vecina de-a mea si a spus ca nu e bun de nimic. Adica uita-te in jur si gandeste-te ca daca ar fi bun nu ar mai fi oameni grasi ar fi multi oameni supli si doar asa la vreo luna ai mai vedea oamnei grasi.