| cosminelrogl a întrebat:

Buna as vrea sa-mi iau si eu Relaxe and Tone vreau sa-mi dau gresimea jos coloceii etc. din reclame ar fi produsul ideal voi ce parere aveti. Da randament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlippyFlippy a răspuns:

Eu am doar il am doar pentru masaj si sa stii ca sportul ajuta si nu te slabeste asta prea mult doar iti relaxeaza oasele si ajuta la circulatia sangelui dar nu da randament! funda?

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Amelioreaza celulita si combinat cu sport te scapa de cativa centimetri, dar nu te astepta la minuni.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

U astepti ca un aparat sa te schimbe? nu vrei sa stai toata vita la pc si sa mananci incontinuu iar u sa fi tot timpul "atlet virtual "... pune-te pe sport

| Scherlit a răspuns:

Am si eu si sa nu te astepti ca slabasti peste noapte. eu ma simt bine dar il folosesc pentru masaj nu pentru sunci