| BiancaBiencutza a întrebat:

vreau sa va dati cu parerea despre o tinuta pentru prima zi de scoala.de jos in sus: tenisi crem spre galben blugi rosi camasa colorata sau alba sau poate chiar crem (sa-mi ziceti voi) si palarie crem(sa-mi ziceti renunta la palarie sau o iau). as vrea sa stiu daca arata frumos si dupa voi.ca dupa mine arata ok laughing. mersi astept pareri.va dau si fundawinking MULTUMESC! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ok tinuta!
Imi plac si blugii si tenesii mult:x
Cred ca o camasa crem merge sau alba
Insa atentie..camasa sa fie tunica si mai casual caci te incalti cu tenesi!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

am si eu camasa asa!

http://www.google.ro/......tp?/imgres
E pe alb a mea

http://www.google.ro/......tp?/imgres

daca palaria e asa merge foarte bine
sau cel putin asemanatoare
http://www.google.ro/......tp?/imgres

O gentuta si esti gata!
Nu uita de accesorii:*
O bratarica finuta, un inel.un colier.:)
:*
Un an bun!

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

E ok daca tu ai curaj sa porti blugi rosii la scoala, adica eu nu am si te admir pentru astawinking! Tenesii crem sunt ok, dar daca te decizi la pantalonii rosii eu zic ca ar merge o camasa cremlove struck si in cazul asta eu zic ca palaria ar fi cam multhappy
Daca te razgandesti si vrei sa iti iei niste blugi mai inchisi, iti iei camasa alba si iti pui si palaria pentru ca va arata bine in combinatia astabatting eyelashes.
Sper ca te-am ajutatkiss

| Klews a răspuns:

Tenisii c=sunt ok, dqar nu crezi ca blugii rosi nu sunt cam inadecvati pentru scoala? Ti-as sugera blugi be culoare inchisa, albastri sau negri.
Camasa are trebui sa fie alba, normala, fara accesorii.
Ca de ex: Eu merg cu tenesi negri, blugi albastru inchis, o bluza peste pantalon si o vesta ( fiind fata, cu parul prins la spate).
Sa stii, profesorii te-ar aprecia mai mult asa. Succes

| BiancaBiencutza explică (pentru Klews):

La noi la sk uniforma ii cu rosu deci pot sa-i iau linistita blugi rosi ca nu comenteaza nimeni nimic big grinwinking si profesorii ma cunosc n-am treaba lor big grin

| anutze a răspuns:

Mi se pare destul de ok,tenisi crem cu blugi rosii,eu as opta pentru camasa crem sau galbena o camasa care sa fie in armonie cu culoarea tenisilor si as zice sa renunti la palarie, ai putea si adauga cateva accesorii(daca te lasa la scoala)un lant punk si multe bratri pe maini din ata, asta e parerea mea, sper ca iti place, daca da, fundita?

| clclclcl a răspuns:

Pai depinde de ce culoare este camasa, dar cred ca ar fi mai bine crem, ca s-ar potrivi mai mult cu tenisii; si palaria cred ca nu ar trebui sa ti-o iei.mai bine iti iei niste ochelari de soarewinking (depinde de vreme).ti-as recomanda sa-ti iei si niste accesorii precum un lantisor sau niste bratari, inele etc. sper ca te-am ajutatwinking