| AlexandruRadoi a întrebat:

Salut, TPU vreau sa va întreb ceva, sunt băiat, și mi-am dat găuri in urechi, sa port un Cercel sau doi, ce ziceți, fara răspunsuri gen, ești gay, si fetele ce părere aveți despre băieții cu cercei, funda pentru răspuns.

3 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Mie una nu prea imi plac..., dar daca vrei sa-ti pui cercel, pune-ti doar UNUhappy

| Iyulia3712 a răspuns:

Doar unul si de preferat nu o piatra sau ceva stralucitor, care sa atraga atentia, ceva mai subtil!

| Sportfreak a răspuns:

Doar unul big grin