| Satanelmic a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani, si vreau sa imi pun cercel in urechea stanga. Apropo, nu ma intereseaza ce parere aveti de baietii cu cercei happy. Am 2 intrebari / nelamuriri ( cum vreti voi sa le spuneti. ). 1. O sa se mai astupe gaura?
2. Daca port cercelul 6 luni, sau 1 an, o sa se astupe gaura? Daca da in cat timp? Chiar as vrea sa imi pun cercel dar daca ma plictisesc de el sa nu raman cu gaura aia toata viata. happy

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Se astupa oricum, eu am gauri in urechi de ani de zile, si daca nu port sa zicem cateva luni cercei iar se astupa.

| AlexDinTimis a răspuns:

Daca iti faci gaura in ureche, iti va pune mai intai un cercel medicinal ca sa nu ti se vindece. Deci daca iti faci gaura nu se va astupa decat la inceput. Nu ti se va mai vindeca dupa. Bafta!

| Sanziana00 a răspuns:

Nu prea sunt sigura de raspuns, dar din cate stiu eu nu se astupa daca porti cercelul thinking Eu am gauri in urechi, dar nu prea port cercei si nu s-au astupat.

| AlexandraBeatrice a răspuns:

1. Ţi se va astupa dacă nu porţi cercelul. Câteva zile nu-i foc dar în câteva luni se astupă.
2. Dacă îl porţi 6 luni sau 1 an nu se astupă.

| cameliagalateanu a răspuns:

Ca sa nu iti faci gaura in ureche, in caz ca te plictisesti de cercei, incearca cerceii cu magneti.
incearca aici:
http://www.cumparaturiieftine.ro/cercei-magnetici/
http://www.okazii.ro/cautare/cercei+magnetici.html
cauta pe google cercei magnetici
sau poate gasesti prin mall-uri
eu sunt fata, am 33 ani, nu am avut niciodata gauri in urechi si nici nu regret, iar cand am vrut cercei, mi-am pus cu clips sau magnetici.