| Valentin_Opris_1990 a întrebat:

Salut, sunt băiat, si port cercei ambele urechi, voi ce parere aveți despre asta? ( in special fetele ).

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Hmmm... Depinde, e vorba de cercei sau flashuri? Daca e prima varianta, mie una nu prea imi plac (sau ma rog, poate nu stiu la ce tip de cercei te referi, sunt cateva tipuri care arata bine), dar in schimb iubesc flashurile. In orice caz daca tu te simti bine cu cerceii e cam tot ceea ce conteaza.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E ok, pantofi cu toc cand iti iei? Ii deschizi noi orizonturi lui Cristi

| OldSoul a răspuns:

Parerea mea?
Cocalar!
Atat timp cat vi si intrebi ce parere au fetele despre faptul ca ai cercei in ambele urechi, imi este clar deja ca nu esti o persoana sigura pe tine si ca ti-ai pus cercei doar pentru a parea mai smecher si a mai atrage unele priviri.

| MaliciousDeath a răspuns:

Cu purtatul cerceilor n-am probleme.Acum depinde daca imi plac sau nu cerceii tai. Dupa care depinde daca tie iti pasa sau nu de parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu la ce a zis justanotheruser99.

| DenisaaaDedeeeee a răspuns:

Aspectul,eh. Important e si comportamentul. No hate. Nu am nici o problema cu cerceii in ureche la baieti.

| Roxana_Domniteanu_1990 a răspuns:

Daca tie iti plac, nu ar trebui sa iti pese de parerea altora