| GoodDay99 a întrebat:

vreau si eu remedii de slabit naturiste...de preferat ceva ce ati incercat voi si a functionat va pup:*

4 răspunsuri:
| sufletsel a răspuns:

Eu am slabit renuntand la paine, nu da rezulatte imediat dar pe termen lung se observa in 10 luni am slabit 11kg jumatate

| Anonim187 a răspuns:

Ce intrebare e asta chiar nu stiu straight face nu mai manca... mananca cat se poate de putin. ai vazut-o pe bianca dragusanu la tv cand nu manca mereu o lua razna si lesina laughing))))))) asta e...

| DenisaIasmina a răspuns:

Ceva ce cred ca ai tot auzit, sa mananci sanatos! Iti spun cum am slabit eu 12 kg in aproximativ 1 anhappy am 16 ani si tot timpul am visat sa am un corp frumos deoarece de mica am avut o perioada mai dificila cu kg.Totul depinde de vointa, daca iti doresti slabesti! Am inceput usor sa nu mai mananc paine alba, doar neagra.iar treptat n-am mai consumat deloc.Am renuntat la dulciuri, la mancarea prajita si fast-food! Acum mananc sanatos:supe de legume, carne alba, fiarta sau la gratar, peste...si din cand in cand ceva dulce! Nu mananc dupa ora 6, iar seara jumatate de ora alerg.Nu e greu sa urmezi pasii acestiahappy Iti doresc sa ai multa vointa si o sa slabesti frumos! :**

| bebitza177 a răspuns:

Ceai cal-fierbinte, neindulcit, la 15 minute dupa ce mananci - la mine a functionat (nu conteaza ce ceai - bine, de preferat sa nu fie de menta big grin )